au.noitomartni%40ofni +380 322 535 153; +380 503 777 501

    

 • icon
 • icon

Спіральні накопичувальні конвеєри

Багатолітній досвід ретельної роботи наших інженерів - конструкторів дав плідний результат: були спроектовані та впроваджені у виробництво накопичувальні системи, які по праву вважаються системами нового покоління. 

Накопичувальні системи, представлені на нашому сайті, є універсальним рішенням для компаній, які займаються виготовленням та пакуванням продукції, адже здатні суттєво оптимізувати технологічний процес на виробництві та значно збільшити продуктивність ліній.
Конвеєри із спіральним накопичувачем є одним із різновидів модульних систем, які пропонує наша компанія. Вони одержали широке застосування на виробництвах із лініями неперервного циклу, адже за умов вимушеної зупинки дозволяють накопичувати товар та проводити його подальше транспортування після відновлення роботи виробничих модулів.

 • Переваги

  До основних переваг накопичувальних спіральних конвеєрів зарахуємо:
  1.Мобільні, здатні підтримувати роботу кількох ліній.
  2.Багатофункційні - можуть використовуватися не тільки для тимчасового накопичування продукції, але й для її охолодження чи сушки.
  3.Компактні - економлять виробничі площі.
  4.Дозволяють синхронізувати роботу виробничих ліній з різним швидкісним режимом.
  5.Забезпечують максимальну продуктивність при потоковому підйомі чи опусканні товарів.
  6.Відповідають усім європейським стандартам безпеки.
  7.Енергоефективні.

  article image
  Висока швидкість конвеєра при спіральному переміщенню продукції


 • Спіральні накопичувальні конвеєри ефективні для використання у автомобільній та харчовій промисловості, адже здатні здійснювати ряд важливих для цих галузей операцій на лініях фасування та пакування.

  Купити спіральні накопичувальні конвеєри легко та просто. Ви можете зробити замовлення зручним для Вас способом: заповнити заявку на нашому сайті або ж зателефонувати нам за вказаними у розділі Контакти телефонами. Ми обов’язково зв’яжемося з Вами та надамо необхідну інформацію щодо спіральних накопичувальних конвеєрів.

  article image
  Компактний спіральний конвеєр FLEXLINK

  Асортимент нашої продукції не обмежується цією пропозицією і може бути розробленим відповідно до Ваших потреб.

Made with