Проектуємо, створюємо, інтегруємо автоматизовані системи для виробництва

Рішення. Компоненти. Матеріали.


Послуги

Illustration

Конвеєрні системи

Проектування та встановлення конвеєрних систем різних типів: модульних, стрічкових, роликових. Рішення для трансопртування продуктів як без упаковки, так і упакованих у коробки, пакети, мішки, флоу-паки, банки, лотки, пляшки і флакони.

Illustration

Роботизація процесів

Розробка рішень на основі промислових роботів та маніпуляторів. Досвід впровадження роботизованих систем дозволяє використовувати поєднання багатьох систем: роботів, коботів, маніпуляторв на базі електричних та пневматичних мехатронних систем.

Illustration

Машинний зір

Ідентифікація по QR та штрих-коду, позиціонування для роботизованих систем, перевірка та контроль якості, ці та інші завдання допоможуть вирішити наші інженери з допомоголю камер технічного зору.

Illustration

Концепції обладнання і техніко-економічний аналіз

Інжинірингові послуги для підвищення ефективності та якості процесів на вашому виробничому підприємстві включають проведення нашими фахівцями техніко-економічного аналізу існуючих систем та розробку концепції їх модифікації і вдосконалення.

Illustration

Програмування систем керування

Розробка та запуск систем керування, візуалізації та диспетчерського керування для окремих машин і виробничих ліній. Команда інженерів виконає проект, діагностику, програмування ПЛК та панелей оператора HMI відповідно до вимог замовника. 

Illustration

Виготовлення шаф керування


Інженери компанії нададуть вам комплексну підтримку в процесі збірки шаф керування. Наші послуги надаються гнучко, адаптовані до специфіки вашого бізнесу. В рамках послуги ви також можете розраховувати на запуск шафи керування в будь-якому вказаному вами місці.

Партнери

Модульний конвеєр Flexlink

Flexlink

Шведська компанія FlexLink AB є лідером у галузі конвеєрних систем та автоматизації виробництва. Від компонентів конвеєра до готових рішень, FlexLink пропонує автоматизовані конвеєоні системи для виробничого потоку, які підвищать ефективність ваших виробничих процесів. 

Камери технічного зору Sensopart Visor

Sensopart

SensoPart Industriesensorik GmbH є одним із провідних виробників фотоелектричних давачів і обробки зображень для автоматизації виробництва. Ми в SensoPart особливо пишаємося відомою якістю «Зроблено в Німеччині». Уся продукція розробляється та виготовляється на наших двох німецьких заводах у Геттенхаймі поблизу Фрайбурга в Брайсгау та Відені в Шварцвальді, а звідси їх відправляють по всьому світу.

Дозування та змішування тваринних кормів

KSE

KSE Process Technology спеціалізується на системах дозування та зважування, а також на інтелектуальному програмному забезпеченні автоматизації для виробництва кормів для тварин. Індустрія кормів для тварин є нашим головним ринком. Особистий контакт, відмінне обслуговування та пристрасть до галузі порошкоподібних та гранульованих кормів є ключовими. Це допомогло нам вирости з невеликої компанії в міжнародний бізнес, який працює по всьому світу. У 2023 році KSE святкує своє 50-річчя.

Статті

Illustration

Автоматизація як показник культури виробництва



Основними “китами” автоматизації є послідовність, злагодженість, передачуваність, спланованість: послідовність у здійсненні виробничих процесів та управлінні ними, злагодженість усіх етапів та ланок процесу...

Illustration

Конвеєри для вертикального транспортування

Конвеєри для вертикального транспортування стануть оптимальним рішенням для компаній, які мають на меті зекономити робочу площу, а також розширити виробничі можливості чи спростити доступ до обладнання для операторів.

Illustration

Спіральні накопичувальні конвеєри


Спіральні накопичувальні конвеєри ефективні для використання у автомобільній та харчовій промисловості, адже здатні здійснювати ряд важливих для цих галузей операцій на лініях фасування та пакування.

Made with