au.noitomartni%40ofni +380 322 535 153; +380 503 777 501

    

  • icon
  • icon

Проектуємо, створюємо, інтегруємо автоматизовані системи для виробництва

Рішення. Компоненти. Матеріали.

Новий етап у розвитку нашої лабораторії Машинного бачення - партнерство з LMI TECHNOLOGIES  провідним постачальником рішень для 3D-сканування та вимірювання 

Illustration

Послуги

Illustration

Конвеєрні системи

Illustration

Роботизація процесів

Illustration

Машинний зір

Illustration

Концепції обладнання і техніко-економічний аналіз

Illustration

Програмування систем керування

Illustration

Виготовлення шаф керування

Партнери

Модульний конвеєр Flexlink

FLEXLINK

Шведська компанія FlexLink AB є лідером у галузі конвеєрних систем та автоматизації виробництва. Від компонентів конвеєра до готових рішень, FlexLink пропонує автоматизовані конвеєоні системи для виробничого потоку, які підвищать ефективність ваших виробничих процесів. 

Камери технічного зору Sensopart Visor

SENSOPART

SensoPart Industriesensorik GmbH є одним із провідних виробників фотоелектричних давачів і обробки зображень для автоматизації виробництва. Ми в SensoPart особливо пишаємося відомою якістю «Зроблено в Німеччині». Уся продукція розробляється та виготовляється на наших двох німецьких заводах у Геттенхаймі поблизу Фрайбурга в Брайсгау та Відені в Шварцвальді, а звідси їх відправляють по всьому світу.

Дозування та змішування тваринних кормів

LMI TECHNOLOGIES

LMI TECHNOLOGIES – високотехнологічна компанія з Канади, що спеціалізується на розробці та виробництві передових 3D-візуалізаційних технологій. Заснована на інноваціях, вона надає рішення для автоматизації виробничих процесів, що застосовуються в промисловості та роботизованих системах.
INTRAMOTION UKRAINE та LMI TECHNOLOGIES об'єднують сили, щоб пропонувати інноваційні технології та високоякісні рішення для ваших потреб у сфері автоматизації виробництва.

Дозування та змішування тваринних кормів

KSE

KSE Process Technology спеціалізується на системах дозування та зважування, а також на інтелектуальному програмному забезпеченні автоматизації для виробництва кормів для тварин. Індустрія кормів для тварин є нашим головним ринком. Особистий контакт, відмінне обслуговування та пристрасть до галузі порошкоподібних та гранульованих кормів є ключовими. Це допомогло нам вирости з невеликої компанії в міжнародний бізнес, який працює по всьому світу. У 2023 році KSE святкує своє 50-річчя.

Статті

Illustration

Автоматизація як показник культури виробництваОсновними “китами” автоматизації є послідовність, злагодженість, передачуваність, спланованість: послідовність у здійсненні виробничих процесів та управлінні ними, злагодженість усіх етапів та ланок процесу...

Illustration

Конвеєри для вертикального транспортування

Конвеєри для вертикального транспортування стануть оптимальним рішенням для компаній, які мають на меті зекономити робочу площу, а також розширити виробничі можливості чи спростити доступ до обладнання для операторів.

Illustration

Спіральні накопичувальні конвеєри


Спіральні накопичувальні конвеєри ефективні для використання у автомобільній та харчовій промисловості, адже здатні здійснювати ряд важливих для цих галузей операцій на лініях фасування та пакування.

Made with