au.noitomartni%40ofni +380 322 535 153; +380 503 777 501

    

 • icon
 • icon

Конвеєри для вертикального транспортування

Конвеєри для вертикального транспортування призначені для переміщення вантажів при значній різниці висоти двох частин ліній транспортування.

Конвеєри для вертикального транспортування стануть оптимальним рішенням для компаній, які мають на меті зекономити робочу площу, а також розширити виробничі можливості чи спростити доступ до обладнання для операторів. Вдосконалена конструкція та найсучасніші засоби комунікації дозволяють не лише підвищити ефективність конвеєрів цього типу, але й забезпечують широкі можливості для їхнього використання.

 • Пропонуємо Вашій увазі такі типи вертикальних конвеєрів:

  Похилий конвеєр - використовується для підйому вантажів по одній чи декількох доріжках, забезпечує бережне транспортування крихких виробів та легко налаштовується на різні габарити продукції.
  Спіральний підйомник - компактне високо виробниче рішення для вертикального переміщення вантажів. Саме такий тип вертикального конвеєра є ключовим елементом унікальної конструкції, яка дозволяє зекономити цінну площу.
  Спіральний підйомник забезпечує неперервність виробничого потоку та здійснює підйом так просто та надійно, як і звичайний прямий конвеєр. Сфера його використання є досить широкою: транспортування окремих пакетів, тари та запакованих виробів.

  article image
  Гриперний конвеєр на базі компонентів FLEXLINK

  Гриперні конвеєри - це конвеєри із двома доріжками, зверненими одна до одної, які забезпечують швидке та плавне транспортування у горизонтальних та вертикальних напрямках. Такі конвеєри є мобільними, надійними та продуктивними, здатні виконувати складні завдання, пов’язані із транспортуванням вантажів під різними кутами, а також спроможні підіймати вантажі вагою до 10 кг вертикально на висоту 8 м.
  Гриперні конвеєри відмінно підходять для високопродуктивного виробництва, адаптуються до різних технологічних умов під різні габарити продукції. Завдяки особливій конструкції, яка перешкоджає ковзанню продукції під час транспортування, “грипери” отримали широке застосування у сфері транспортування скляної та пластикової тари.

 • Ліфтовий конвеєр

  Підйомник RM 6006 від компанії INTERROLL дозволяє вертикально переміщувати короби вагою до 150 кг.  Підйомна станція складається з колонної конструкції і каретки, на якій встановлений роликовий конвеєр. Мотор черв'ячного редуктора з гальмом використовується як привідний пристрій для підйому та опускання каретки через ремінь.

  article image
  Конвеєр ліфт від компанії INTERROLL

  Конвеєри для вертикального транспортування, які представляє наша компанія, стали технологічною базою багатьох сучасних виробництв, адже мають широкі можливості для застосування та займають вагому нішу у виробничому процесі численних підприємств.  Купити конвеєри для вертикального транспортування досить легко - просто зробіть замовлення зручним для Вас способом: заповніть заявку на нашому сайті або ж зателефонуйте нам за вказаними у розділі Контакти телефонами. Ми обов’язково зв’яжемося з Вами та надамо необхідну інформацію щодо конвеєрів цього типу. 
  Асортимент нашої продукції не обмежується цією пропозицією і може бути розробленим відповідно до Ваших потреб.

Ми у соцмережах:

Made with