au.noitomartni%40ofni +380 322 535 153; +380 503 777 501

    

  • icon
  • icon
Шава керування лінії виробництва підшипників

Автоматизація лінії виробництва підшипників

У 2022 році Інтрамоушн Україна автоматизувала лінію обробки TRB кілець. Виробничий потік передбачає злиття та відхилення потоків внутрішніх та зовнішніх кілець підшипників, зміну рівня за допомогою ліфтів, керування позиціонуванням, буферизацію та логічне програмування на основі принципів FIFO та зеленого потоку, а також захисні огородження та корпуси.


Подача кілець на суміжний конвеєр пневматичним приводом

У виробництві підшипників безперервний потік кілець вимагає перенаправлення між лініями, процесами та різними рівнями. Такі рішення оснащені давачами присутності, зонами накопичення, модулями позиціонування кілець та модулями скидання браковних деталей. На відео подача кілець підшипника виконується поворотним пневмоприводом DRVS Festo.

Конвеєр з поворотом та підйомом

Модульні конвеєри є відповідним рішенням для організації транспортування продукції в обмежених місцях. Невеликий радіус, можливість накопичення, швидке та просте встановлення, гнучкість у модифікації дозволяє зробити транспортування підшипників швидким та надійним.

Підйом кілець підшипників на конвеєр вищого рівня

Використання верхніх рівнів для транспортування ефективно економить виробничу площу. Ліфт допомагає з'єднати такі потоки швидко і ефективно. Кільця підшипників піднімаються на конвеєр вищого рівня безштоковим пневматичним приводом DGC Festo

Обертання кілець підшипника

Модуль перевірки положення кілець підшипника та коректного позиціонування в дії. Надійне 24/7 рішення.

Рішення для накопичення та буферизації

Постійний потік продукту вимагає рішення для накопичення та буферизації між лініями та процесами.

Рандомізатор накопичувального стола

Столи накопичення для інспекції та упаковки підшипників вимагають ефективного використання простору. Рандомізатор запобігає перевантаженню конвеєрної лінії та рівномірно розподіляє підшипники по столу накопичення.

Завантаження та позиціонування кілець підшипників

Процес перевірки положення кілець підшипників та механізм завантаження у машину для подальшої обробки.

Made with