au.noitomartni%40ofni +380 322 535 153; +380 503 777 501

    

  • icon
  • icon

GENIUS - іноваційне рішення для обробки друкованих плат

Наші модулі забезпечують швидку та точну обробку друкованих плат, а також дозволяють легко маршрутизувати їх до потрібних робочих станцій. 

Illustration

Система обробки друкованих плат Genius відзначається стандартизованою конструкцією, що забезпечує високу адаптивність до будь-яких умов виробництва. Її універсальність дозволяє інтегрувати систему в різні технологічні лінії з виготовлення друкованих плат.
Модельний ряд GENIUS представлений широкими функціональними можливостями, включаючи комплексну систему транспортування плат, оснащену функцією автоматичного регулювання ширини та інтерфейсом SMEMA для забезпечення безперебійної взаємодії з виробничими лініями.
Компанія FlexLink пропонує великий вибір маркувальних пристроїв, які ідеально підходять для нанесення ідентифікаційних маркувань, необхідних для трекінгу та розпізнавання продукції. Лазерна маркувальна система ефективно працює з усіма типами неметалічних поверхонь, в тому числі з пластиком і текстолітом FR4, гарантуючи чіткість та довговічність маркування.

Made with