au.noitomartni%40ofni +380 322 535 153; +380 503 777 501

    

 • icon
 • icon

ІнтраМоушн - партнер провідного виробника смарт-рішень для виробництва кормів KSE Process Technology 

Разом ми розробимо ваш оптимальний завод

  KSE Process Technology спеціалізується на системах дозування та зважування, а також на інтелектуальному програмному забезпеченні автоматизації для індустрії годівлі тварин. Наші інженери можуть дати вам поради щодо планування вашого ідеального заводу.
  Понад 50 років KSE постачає готові до майбутнього рішення, щоб випереджати тенденції у формі модульного обладнання та інтелектуального програмного забезпечення, яке ідеально поєднується. Ми створюємо гнучкі рішення для обробки, які забезпечують оперативний виробничий процес. Автоматизація, точність і контроль забруднення лежать в основі наших перспективних інновацій. Наша мета — не лише покращити виробничий процес, але й зробити значний внесок у збільшення рентабельності та досягнення цілей.
  Дізнайтеся більше про наші консультації або подивіться на галузі, у яких ми працюємо.

Illustration
Illustration

Обладнання ALFRA: Дозування, зважування та внутрішнє транспортування

Система дозування та зважування з високим рівнем точності має вирішальне значення для виробництва якісної продукції. Обладнання ALFRA втілює понад 90 років досвіду в годівлі тварин і суміжних галузях, забезпечуючи оптимізацію гнучкості виробництва вашого заводу, зберігаючи при цьому високу якість і безпеку.

Illustration

Автоматизація процесів
PROMAS ST: Автоматизація на майбутнє

PROMAS ST розроблений для управління складними процесами виробництва кормів для тварин. Модульне програмне забезпечення дозволяє клієнтам вибирати різні рівні автоматизації та функціональні можливості, які відповідають їхнім поточним потребам.

Illustration

Проекти та консультації
Від плану до заводу


У нашому підрозділі Проекти та Консультації ми проектуємо та розробляємо комплексні технологічні рішення для вашого (майбутнього) заводу. Наш підхід, що керується даними, гарантує, що ми розробляємо та надаємо рішення з передбачуваною продуктивністю, підтримуючи ваш бізнес на кожному кроці.

Спеціалізація на кормах для тварин

Ми зосереджені виключно на галузі виробництва кормів для тварин. Маючи понад 50 років досвіду роботи в цій сфері, ми стали спеціалістами з оптимізації виробничого процесу наших клієнтів за допомогою найкращого у своєму роді обладнання та розумного програмного забезпечення

Heading photo

Економне виробництво з KSE

  Виробники кормів для домашніх тварин змушені працювати ощадливо через конкуренцію з боку мережевих магазинів. KSE оптимізує виробництво, підвищує продуктивність і знижує витрати, щоб забезпечити конкурентоспроможність Вашого заводу по виробництву кормів для домашніх тварин. Завдяки 360-градусному огляду процесу ми пропонуємо правильні рішення, а завдяки модульній конструкції нашого обладнання ми завжди знаходимо відповідну модифікацію.  У виробництві кормів для домашніх тварин ми спостерігаємо збільшення використання спеціальних свіжих інгредієнтів і продуктів сухого заморожування. Доповнення та поєднання кінця лінії пакувальними рішеннями також стають все більш важливими. Рішення KSE оптимізують ваш виробничий процес та мінімізують відхилення по кольору та формі. Ароматизатори та сировину для гранул також можна точно дозувати, а процеси промивання є більш стійкими та ефективними. Таким чином виробники кормів для собак розумно випереджають конкурентів.

 • GA Petfood Partners

  "З боку клієнтів постійно зростає вимога бути поінформованими щодо інгредієнтів. У світі виготовлення кормів для тварин існують спеціальні навички, і жодна конкретна фірма не володіє ними усіма."

  Роджер Брейсуелл, GA Petfood Partners

Heading photo

Забезпечення поголів’я поживними речовинами

  Масштаби тваринницьких ферм постійно збільшуються. Як наслідок, також зростає потреба в ефективних і гнучких рішеннях у виробництві комбікормів. Як ви справляєтеся з незліченними змінами в рецептах комбікормів і підвищенням вимог до якості? Ми розуміємо виклики та операційні потреби та працюємо над найефективнішим рішенням разом із нашими клієнтами.  Завдяки багаторічному досвіду у виробництві комбікормів, KSE має необхідні знання та вміння. Із зростаючою різноманітністю добавок, більшою кількістю інгредієнтів і новими стандартами якості виробництво комбікормів постійно змінюється. Ось чому ми постачаємо продукцію преміум-класу у вигляді модульного обладнання для індивідуальних рішень для комбікормової промисловості. Крім того, ми постачаємо програмне забезпечення, яке легко контролює та моніторить всі процеси на заводі.

 • Voeders Degrave

  "Ми працюємо з KSE 15 років і поступово перейшли на PROMAS ST. Перевага PROMAS ST полягає в тому, що ви завжди в курсі подій і завжди маєте найновіше програмне забезпечення після оновлення.Перевага автоматизації полягає в тому, що програмне та апаратне забезпечення працюють незалежно. Якщо вам потрібно щось змінити або змінити систему, ви можете легко зробити це в PROMAS ST. Якщо нам потрібно додати нове обладнання до PROMAS ST, нам не потрібно переписувати все програмне забезпечення. Ми обрали KSE та PROMAS ST, оскільки вони мають знання та досвід автоматизації та зважування та доступні 24/7"

  Ян Деґраве, Voeders Degrave

Heading photo

Розуміння комплексної суміші харчових добавок

  Виробництво преміксів і мінералів висуває особливі вимоги до точного дозування та зважування низки інгредієнтів. Таким чином, ґрунтовні знання та розуміння процесів є важливими для будь-якої фабрики з виробництва цих товарів. Щоб відповідати високим вимогам якості та запобігати перехресному забрудненню, ми допомагаємо оптимізувати виробничі процеси.  Завдяки багаторічному досвіду у виробництві преміксів і мінералів, KSE має необхідні знання та вміння, а також обізнаність про тенденції ринку. Наприклад, ми спостерігаємо збільшення кількості рецептів та інгредієнтів і потребу у виробництві менших спеціалізованих партій. Завдяки моделюванню на етапі попереднього проектування та аналізу на етапі виробництва ми плануємо весь виробничий процес. Таким чином, ми завжди можемо запропонувати найефективніше рішення та даємо поради лише на основі даних.

 • Cargill Provimi

  "Ми обрали ACT, тому що традиційні процеси — це безперервні та довготривалі, а наші потреби — це скоріше процеси орієнтовані на партію. Тобто, продуктова лінійка налічує до 400 продуктів. Але ми можемо виготовляти 20 або 50 різновидів день, тож система ACT дозволяє нам робити окремі партії від 2 до 4 тонн за раз, що дає нам змогу швидко змінюватись і робити все в найкоротші терміни.Однією з головних переваг є можливість заощадити місце за рахунок використання лише одного підйомника. Він дозволяє нам переміщувати вгору та вниз між поверхами матеріали, а також контейнери для транспортування готової продукції. Підйомник є фантастичним, тому що він відповідає стандартам безпеки Cargill. Отже, оскільки Cargill має такі високі стандарти, було фантастично, що KSE співпрацює з нами, щоб переконатися, що все зроблено відповідно до стандартів безпеки, яких ми дотримуємося, і все можна підтримувати та отримати доступ у безпечний спосіб"

  Джек О'Коннор, Provimi Cargill

Heading photo

Гарантована якість з KSE

  Індустрія аквакормів використовує сировину з обмеженими і постійно змінюваними характеристиками. Задля гарантування якості кінцевого продукту та для уникнення затримок виробництва, необхідне швидке та точне безперервне дозування. Використання дорогих компонентів вимагає надзвичайної точності, також тому, що навіть незначна похибка може мати великий вплив на кінцевий продукт.  Завдяки багаторічному досвіду в індустрії аквакормів KSE має необхідні знання та вміння. Наші контейнерні рішення зводять до мінімуму забруднення та гарантують, що трудомістке ручне дозування, яке допускає помилки, залишилося в минулому.

 • Groupe Le Gouessant

  "Що стосується служби підтримки KSE, у нас було дуже мало помилок. Проте, коли таке трапилось, ми звернулись до KSЕ. Вони допомогли нам швидко вирішити проблему. Також на місце прибув їхній технік для повного огляду та перевірки систем."

  Янн Тріт, Groupe Le Gouessant

Made with