searchtriangle
Мій кошик

Конфігуратор конвеєра

Донедавна проектування конвеєрів було процесом складним, трудомістким і коштовним. Однак, завдяки рішенням компанії «ІнтраМоушн», яка співпрацює з відомим німецьким виробником «MS Plus Automation», конвеєри і транспортери сьогодні стали цілком доступними. Завдяки використанню модульних конструкцій і оригінальних шарнірних ланцюгів маємо можливість збирати виробничі лінії, як дитячі конструктори, з компонентів, змінюючи їх кількість, розмір, конструкцію, використовуючи онлайн-конфігуратор та програмне забезпечення нашої компанії.

Що можна змінювати в конструкції нашого конвеєра? Абсолютно все:

     довжину і тип направляючих (як прямих, так і кутових)
     різновид SL- ланцюга, в залежності від характеристик вантажу;
     ширину ланцюгів і їх «вантажопідйомність»;
     напрямок руху потоку що транспортується;
     потужність приводів;
     висоту опор;
     алюмінієві профілі MS+ для додаткової безпеки,

     і багато іншого!

Саме тому, пристосувати конвеєр від «ІнтраМоушн» з врахуванням особливостей конкретного виробництва або процесу пакування, відштовхуючись від наявних площ, не складе труднощів. Конфігуратор дозволяє зробити розрахунок максимально оперативно — ви можете отримати інформацію про вартість конвеєрної лінії дійсно в стислі терміни.

Окрім швидкості та доступності проектування, модульні конвеєрні системи відрізняються хорошими експлуатаційними характеристиками, що в процесі використання значно знижує вартість обслуговування всієї системи. Також, модульний підхід дозволяє в стислі терміни не тільки створювати, а й змінювати виробничий процес, розширяти його, переорієнтовувати на інший тип продукції чи упаковки, адаптувати під нові цехи — з «ІнтраМоушн» це легко, створення і розрахунок конвеєрної системи завжди прозорий і не потребує додаткових витрат.

Використовуючи наш онлайн-конфігуратор конвеєрних систем, ви без проблем можете "Створити свій власний конвеєр" у будь-якому місці та у будь-який час.

Зареєстровані клієнти

Якщо Ви вже зареєстрований користувач, будь-ласка, увійдіть в систему.

Нові клієнти

Зареєстровані клієнти нашого магазину мають можливість пришвидшити процес оформлення замовлення, зберігати кілька адрес для доставки, переглядати та відслідковувати свої замовлення, тощо.

Створіть свій конвеєр як гість

Ви зможете увійти в систему або зареєструвати новий обліковий запис в процесі оформлення замовлення.

Розпочати
Online Support
back to top