au.noitomartni%40ofni +38(032)253 51 53; +38(050)377 75 01

au.noitomartni%40ofni +38(032)253 51 53; +38(050)377 75 01

  Колаборативні роботи допомагають підвищити ефективність виробництва

  Колаборативні роботи допомагають підвищити ефективність виробництва

  Колаборативний робот найбільше підходить для роботи у виробництві з відносно низькими навантаженнями та швидкістю, як, наприклад, галузь товарів щоденного вжитку.

  Основне призначення коботів - це створити високу ефективність у виробництві і одночасно підтримувати високу якість продукції. Завдяки більш компактним розмірам і істотно меншій вазі він може стати відмінною альтернативою звичайному промисловому роботу, який часто буває більшим і має більше зовнішніх компонентів. Таким чином, це чудовий вибір для виробничих майданчиків, які потребують гнучкості обладнання.

  Коботи можуть працювати з палетуванням і, наприклад, складанням коробки на піддон, а також з депалетуванням, а це означає, що вони переміщують коробку з піддону на конвеєр. Вони можуть допомогти в процедурі підйому та переміщення, упаковуючи продукти у коробку, а також допомагаючи з подачею матеріалів.

  Коботи покликані допомогти у співпраці з людьми та зробити виробництво ще ефективнішим, що заощадить гроші власника в-ва. Наприклад, коботи можуть брати на себе завдання у виробництві, які певним чином можуть загрожувати здоров’ю та безпеці людини. Це дозволяє людині зосередитись на завданнях, що будуть більш цінними для виробництва. #FLEXLINK