searchtriangle
Мій кошик

ІнтраМоушн. Конвеєрні системи.

Бренд пропонує як прості конвеєри, так і більш складні рішення, реалізація яких займає мінімум часу і мінімум витрат. Така зручність виконання замовлення пояснюється використанням «ідеї дитячого конструктора» - ІнтраМоушн робить ставку на модульні конструкції, дозволяючи з окремих елементів збирати цілі виробничі лінії. Їх простота проявляється і у використанні онлайн-конфігуратора, за допомогою якого в декілька кліків можна легко і швидко зібрати конвеєр однієї з запропонованих конфігурацій і отримати оцінку вартості.

Готові конвеєри також піддаються модифікації - можна змінити напрямок руху, транспортуючи продукцію по горизонталі, по вертикалі або під кутом, розширити існуючу лінію або зменшити її залежно від виробничих потреб. При необхідності можливе збільшення виробничої потужності, потрібно тільки зв'язатися з командою будь-яким зручним способом і почати масштабувати потужності вашої компанії.

Наша розробка, унікальна транспортна ланцюгова система, відрізняється енергетичною ефективністю, практичністю переміщення товару при високій швидкості і безпекою експлуатації. Вона відмінно справляється з безліччю завдань - подачею, розподілом, орієнтацією і перевіркою товарів і їх подальшим транспортуванням у великих коробках.

Чому саме ІнтраМоушн?

Гордістю нашого бренду є численні успішні проекти в найрізноманітніших сферах і команда професіоналів, яка завжди готова взятися за замовлення будь-якої складності. Багаторічний досвід команди дозволить вирішити найважчі завдання, а професіоналізм знайде оптимальний шлях для досягнення мети.

Тому співпраця з ІнтраМоушн - це:

  • високий рівень надійності;
  • максимальна гнучкість і реалізація проектів в найкоротші терміни;
  • швидка доставка.

Але як це працює?

ІнтраМоушн пропонує комплексні рішення для оптимального переміщення товарів на виробництві та співпрацю на взаємовигідних умовах. Ми працюємо з пластиковими ланцюговими конвеєрами, успішно реалізуючи бізнес-завдання будь-якого рівня складності і надаючи професійні консультації з питань автоматизації виробництва.

На даному сайті можна сконструювати свій власний конвеєр успіху, розрахувати його вартість і без зволікань оформити замовлення. Кожному нашому клієнту доступні технічна підтримка, обслуговування до і після купівлі, включаючи повний ремонт конвеєрних систем і їх компонентів.

Якість в кращих традиціях європейських виробників

Конвеєрні системи ІнтраМоушн розроблені німецькими та шведськими інженерами і виготовлені на європейських заводах. Центральний складський та логістичний центр (International Distribution Center), звідки здійснюється поставка товару по всьому світу, розташований у Польщі.

Від ринків Німеччини та інших країн Західної Європи ми розширили межі, реалізувавши велику кількість проектів на ринках східноєвропейських країн, в тому числі України, Польщі, Румунії, Словаччини. Наше охоплення - вся Європа, наша мета - задоволений партнер!

Наша продукція через регіональну мережу стратегічних партнерів доступна практично в кожному куточку Європи. Завдяки спільній багаторічної налагодженій роботі і бездоганною координації діяльності ми допомагаємо один одному досягати нових вершин!

Клієнтська підтримка

Європейська якість продукції бренду підкріплена європейською якістю обслуговування - Ви завжди знаєте до кого звернутися! Техпідтримка і обслуговування клієнтів здійснюється в двох регіональних офісах - в Україні і Німеччині.

Співпраця з ІнтраМоушн - це зручно і надійно!

Online Support
back to top